پیام های آموزشی شرکت بهینه سازی مصرف سوخت در فضای تبلیغات محیطی مترو کلانشهر ها

پیام های آموزشی و فرهنگ سازی با موضوع مصرف بهینه سوخت به همت شرکت بهینه سازی مصرف سوخت و همکاری شرکت قطارهای شهری در فضای تبلیغات محیطی ایستگاه ها و واگن های مترو کلانشهر های تهران ، شیراز ، اصفهان و مشهد به نمایش درآمد. 

این تابلوها با پیام های ساده آموزشی در راستای بهینه سازی مصرف انرژی در بخش های ساختمان و حمل و نقل طراحی شده است که متناسب با فصل و اقلیم شهرهای مختلف تغییر خواهد کرد.

شرکت بهینه سازی مصرف سوخت ضمن انجام این طرح و گسترش آن در کلانشهرها در نظر دارد در جهت تغییر الگوی رفتار مصرفی شهروندان و در نهایت کاهش مصرف انرژی در کشور اقدام نماید.

در قراردادهای طرح توسعه حمل و نقل مسافر با قطار شهری که میان شرکت بهینه سازی مصرف سوخت و شهرداری تهران و کلانشهرهای اصفهان، تبریز، شیراز، اهواز، کرمانشاه، مشهد، کرج، و قم با حضور وزیر نفت در تاریخ یک آبان ماه به امضا رسید، توافق شد بخش قابل توجهی از فضای تبلیغات محیطی ایستگاه ها و واگن ها در متروهای سراسر کشور به موضوع فرهنگ سازی در خصوص بهینه کردن مصرف انرژی اختصاص داده شود.

در این راستا در فاز اول تابلوهایی با موضوع بهینه سازی مصرف سوخت در فضای تبلیغات محیطی مترو تهران و شیراز ، اصفهان و مشهد به نمایش درآمده است . 

 

     

                                                              

فایل گزارش درج پیام های بهینه سازی مصرف سوخت در فضای تبلیغات محیطی متروی شیراز 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آدرس

تهران ، ميدان ونك ، خيابان ملاصدرا ، خيابان شيرازي شمالي ، خيابان دانشور شرقي، پلاك 23
صندوق پستي: 1477-19395

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
كدپستي: 1991813941 

ارسال نظرات و پیشنهادات:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
تلفن : 6-88604760

فكس : 88604829