اخبار

سخنگوی دولت:
دولت برای حل مشکل ناترازی انرژی از راهکارهای غیرقیمتی استفاده می‌کند

سخنگوی دولت با بیان اینکه برای حل مشکل ناترازی در تولید و مصرف انرژی، راهکارهای غیرقیمتی را در پیش خواهیم گرفت، گفت: افزایش عرضه و تولید، همچنین مبارزه با قاچاق از جمله راهکارهایی است که دولت برای رفع این ناترازی‌ها پیش‌بینی کرده است.

به گزارش شانا، علی بهادری‌جهرمی امروز (سه‌شنبه، ۱۷ بهمن‌ماه) در نشست خبری از دستورهای رئیس‌جمهوری به چند وزارتخانه برای اجرای تدابیر رهبر معظم انقلاب خبر داد و گفت: رئیس‌جمهوری برای اجرای تدابیر و فرمایشات رهبر معظم انقلاب دستورهایی به وزیران نفت، نیرو، اقتصاد، صمت و جهاد کشاورزی ابلاغ کرده است.

وی با بیان اینکه جذب نخبگان در شرکت‌های دانش‌بنیان و حمایت از آنها در دستور کار دولت قرار دارد، افزود: ثبت شرکت‌های دانش‌بنیان در این دولت سه برابر و حمایت‌های مختلفی از این شرکت‌ها شده است، همچنین ۴ هزار فرصت بورسیه برای جذب نخبگان در خودروسازی، فولاد و نفت ایجاد شد، ضمن اینکه در حوزه جذب نخبگان در دستگاه‌های اجرایی نیز مصوبه‌هایی داشتیم.

سخنگوی دولت در تشریح راهکارهای قوه مجریه برای رفع ناترازی حوزه انرژی تصریح کرد: استاندارد مصرف انرژی در کشور کمی بالاست، دولت برای حل مشکل ناترازی در تولید و مصرف انرژی، راهکارهای غیرقیمتی را در پیش می‌گیرد. افزایش عرضه و تولید، همچنین مبارزه با قاچاق از جمله راهکارهای دولت برای رفع این ناترازی‌هاست.

بهادری‌جهرمی ابراز امیدواری کرد که با تدابیر دولت در افزایش عرضه و مدیریت همگانی در اصلاح الگوی انرژی، کشور بتواند به تراز بهتری در حوزه مصرف دست یابد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آدرس

تهران ، ميدان ونك ، خيابان ملاصدرا ، خيابان شيرازي شمالي ، خيابان دانشور شرقي، پلاك 23
صندوق پستي: 1477-19395

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
كدپستي: 1991813941 

ارسال نظرات و پیشنهادات:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
تلفن : 6-88604760

فكس : 88604829