• it@ifco.ir

  • تماس با ما:88911

آرشیو اخبار

ارزیابی شرکت های واجد شرایط متقاضی جایزه مدیریت انرژی صنعت نفت با همکاری شرکت بهینه سازی

دبیر اجرایی جایزه مدیریت انرژی در صنعت نفت از رسیدن جایزه مدیریت انرژی صنعت به مرحله ارزیابی فنی و صحه گذاری مستندات متقاضیان خبر داد و گفت: این ارزیابی توسط کمیته ارزیابی جایزه و با همکاری شرکت بهینه سازی مصرف سوخت بصورت حضوری در محل شرکت های واجد شرایط انجام خواهد شد.

احمد فضلی دبیر جایزه مدیریت انرژی صنعت نفت و مدیر انرژی شرکت بهینه سا زی مصرف سوخت اظهار داشت: در این مرحله پس از تشکیل جلسه افتتاحیه در محل شرکت ها با حضور مدیر عامل شرکت ها و کمیته مدیریت انرژی نسبت به صحه گذاری مستندات در جلسه پرسش و پاسخ و بازدید حضوری از عملکرد شرکت ها در خصوص اجرای پروژه های مرتبط با مدیریت انرژی ،اطمینان حاصل خواهد شد و در صورت مغایرت امتیازات مربوطه کسر خواهد شد.

وی اظهار داشت: هماهنگی لازم در خصوص تاریخ حضور کمیته ارزیابی جایزه بصورت تلفنی به شرکت های واجد شرایط اعلام خواهد شد و شرکت ها موظف به همکاری لازم خواهند بود.

اطمینان از عملکرد کیفیت مطلوب فنی استقرار مدیریت انرژی مطابق با استاندارد ایزو50001 در این مرحله مورد توجه کمیته ارزیابی جایزه قرار خواهد گرفت و توصیه می شود کمیته مدیریت انرژی شرکت ها با آمادگی کامل در این جلسه حضور یابند.

پس از انجام این مرحله و نهایی سازی امتیازات اخذ شده شرکت ها با توجه به عملکرد مدیریت انرژی شرکت ها توسط کمیته ارزیابی جایزه،شرکت های برتر طی مراسمی معرفی خواهند شد.

پیش بینی می شود مراسم اختتامیه اولین جایزه مدیریت انرژی در صنعت نفت که با همکاری سازمان توسعه صنعتی ملل متحد(یونیدو) انجام شده،حداکثر تا اوایل آبانماه جاری به کار خود پایان دهد.


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آدرس

تهران ، ميدان ونك ، خيابان ملاصدرا ، خيابان شيرازي شمالي ، خيابان دانشور شرقي، پلاك 23
صندوق پستي: 1477-19395
كدپستي: 1991813941 
تلفن : 6-88604760

فكس : 88604829

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه و آگاهی از جدیدترین اخبار سایت ایمیل خود را وارد کنید
عضویت