بررسی طرح افزایش کارایی موتورخانه ها در همایش مدیریت انرژی توسط شرکت بهینه سازی

02 تیر 1397
152 دفعه

پنل تخصصی نقش فناوری های بهینه سازی انرژی در ساختمان در زمینه اجرای طرح افزایش کارایی موتورخانه ها توسط کارشناس شرکت بهینه سازی مصرف سوخت در همايش بين المللي مديريت انرژي در ساختمان و فناوري هاي مرتبط برگزارشد.

در این پنل تخصصی دکتر احمد فضلی کارشناس شرکت بهینه سازی مصرف سوخت به نقش فناوری های بهینه سازی انرژی در ساختمان پرداخت و رویکرد شرکت بهینه سازی را در قالب طرح افزایش کارایی موتورخانه ها تشریح کرد.

در این پنل پیشنهاداتی از سوی شرکت بهینه سازی مصرف سوخت به منظور توسعه مدیریت انرژی در ساختمان ها ارایه شد و بحث ممیزی انرژی و برچسب انرژی در ساختمان به عنوان یکی از موضوعات کلیدی در مباحث مقررات ملی ساختمان به صورت مستقل برای مهندسین مکانیک و تاسیسات و انرژی پیشنهاد شد. همچنین موضوع روش های انداره گیری و پایش و صحه گذاری در طرح های صرفه جویی انرزی در ساختمان در قالب مقررات ملی ساختمان مورد بررسی قرار گرفت.
در پایان کارشناس شرکت بهینه سازی مصرف سوخت به نقش تجاری سازی فناوری های مرتبط با بهینه سازی انرژی در قالب تولید مخصولات کار آمد تاکید کرد.

براساس این گزارش
محورهای این همایش شامل جایگاه انرژی در گسترش بناهای پایدار،
بررسی جایگاه ساختمانهای بهینه انرژی و ارایه نمونه های اجرا شده،
مدیریت و ممیزی انرژی در ساختمان ، مصالح و فناوری‌های نوین و نقش آن در ارتقاء بهره‌وری انرژی و پایداری بود.
همچنین فناوری‌های نوین و نقش آن در بهینه سازی مصرف انرژی در تأسیسات، سامانه های سرمایشی، گرمایشی و نور از دیگر محورهای همایش بود که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همايش بين المللي مديريت انرژي در ساختمان و فناوري هاي مرتبط، پنج شنبه ۳۱ خرداد توسط سازمان نظام مهندسی در پژوهشگاه وزارت نيرو برگزار شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

آدرس : تهران ، ميدان ونك ، خيابان ملاصدرا ، خيابان شيرازي شمالي ، خيابان دانشور شرقي، پلاك 23 صندوق پستي: 1477-19395

كدپستي: 1991813941

تلفن : 6-88604760

تلفن مركز اطلاع رساني : 81911

فكس : 88604829 

پیشخوان روزنامه ها