برگزاری کارگاه تخصصی آشنایی با برچسب انرژی پنجره توسط شرکت بهینه سازی در حاشیه نهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره

14 بهمن 1396
214 دفعه

کارگاه آموزشی تخصصی  آشنایی با برچسب انرژی پنجره در حاشیه نخستین روز از برگزاری  نهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته توسط شرکت بهینه سازی مصرف سوخت برگزار شد.

نهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته از تاریخ 13 الی 16 بهمن ماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور شرکت های داخلی و خارجی برگزار می شود.

همچنین  کارگاه  آموزشی  با عنوان نکات فنی در شناسایی و نصب پنجره های دو جداره  استاندارد امروز 14 بهمن ماه سال جاری توسط شرکت بهینه سازی مصرف سوخت در حاشیه نهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته برگزار می شود. و به افراد حاضر در کارگاه گواهینامه اهدا خواهد شد

لازم به ذکر است دو کارگاه آموزشی با عنوان معرفی طرح آفزایش کارایی موتورخانه ها ی کشور و آشنایی با برچسب انرژی ساختمان نیز در روزهای 15 و 16 بهمن ماه توسط کارشناسان شرکت بهینه سازی مصرف سوخت در حاشیه نمایشگاه برگزار خواهد شد.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

  فعالیت شركت بهینه‌سازی مصرف سوخت بر مطالعه، بسترسازی و انجام اقدامات لازم برای بهینه‌سازی مصرف سوخت در فرآیند تولید و مصرف متمركز می‌باشد.وظیفه تهیه و تدوین معیارها، استانداردهادر حوزه های مختلف بعهده این شركت می باشد.

پیشخوان روزنامه ها