نماینده مجلس شورای اسلامی: ایران جزیره‌ای امن برای سرمایه گذاران صنعت نفت و گاز است

23 خرداد 1396
551 دفعه

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: ایران به دلایل زیادی امن‌ترین کشور خاورمیانه و بهشتی برای سرمایه گذاران به ویژه سرمایه گذاران صنعت نفت و گاز است.


به گزارش شانا، عبدالکریم حسین زاده به لزوم سرمایه گذاری خارجی به ویژه سرمایه گذاری در حوزه صنعت نفت و گاز اشاره کرد و گفت: ایران به عنوان جزیره‌ای امن و با ثبات در میان کشورهای منطقه از ظرفیت‎های زیادی برای جذب سرمایه‌های خارجی بهره‌مند است.

وی با بیان این‌که جذب سرمایه خارجی در شرایط حساس منطقه‌ای و جهانی نوعی دیپلماسی اقتصادی به شمار می‎آید، افزود: منطقه خاورمیانه به علت راهبردی بودن شاهد حوادث بسیاری است، اما ایران به دلایل زیادی امن‌ترین کشور خاورمیانه و بهشتی برای سرمایه گذاران به ویژه سرمایه گذاران صنعت نفت است.

 عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامیتصریح کرد: با توجه به ورود دوباره ایران به جامعه جهانی و قرار گرفتن در ریل صحیح اقتصاد جهانی، باید از این فرصت‌ها نهایت استفاده را برای پیشرفت هرچه بیشتر کشور و بهبود وضع اقتصادی جامعه برد و زمینه‌ای مناسب برای حضور سرمایه و فناوری روز خارجی را فراهم کرد که البته هم اکنون بخش نفت و گاز ایران جذابیت‌های فراوانی برای سرمایه گذاران خارجی دارد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

  فعالیت شركت بهینه‌سازی مصرف سوخت بر مطالعه، بسترسازی و انجام اقدامات لازم برای بهینه‌سازی مصرف سوخت در فرآیند تولید و مصرف متمركز می‌باشد.وظیفه تهیه و تدوین معیارها، استانداردهادر حوزه های مختلف بعهده این شركت می باشد.

پیشخوان روزنامه ها