تا پایان برنامه ششم توسعه : بنزین یورو ٤ در بیش از ٨٠ درصد شهرهای کشور توزیع می شود

19 اسفند 1394
48143 دفعه

 مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی ایران گفت: بر اساس برنامه ریزیهای انجام شده، در ابتدای سال ٩٩ توزیع بنزین یورو ٤ در ٨٠ درصد شهرهای کشور امکانپذیر می شود.

به گزارش خبرنگار شانا، عباس کاظمی صبح امروز (سه شنبه، ١٨ اسفندماه) در سومین جلسه شورای سیاستگذاری همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت که با حضور قائم مقام وزیر نفت برگزار شد، از برنامه ریزیهای شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی ایران برای توزیع بنزین یورو ٤ در سطح گسترده تری خبر داد و گفت: بر این اساس، در سال ١٣٩٩ در ٨٠ درصد شهرها و در سال ١٤٠٠ در تمام شهرهای کشور، بنزین یورو ٤ توزیع خواهد شد.

وی با اشاره به این که هم اکنون بنزین یورو ٤ در هشت کلانشهر توزیع می شود، تصریح کرد: همچنین انجام اقدامات لازم برای توزیع این نوع بنزین را در هفت شهر دیگر نیز آغاز کرده ایم.

کاظمی به طرح توسعه پالایشگاه اصفهان اشاره کرد و گفت: این طرح توسعه ای به حدود سه میلیارد دلار سرمایه گذاری نیاز دارد و چهار سال به طول می انجامد.

 

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

  فعالیت شركت بهینه‌سازی مصرف سوخت بر مطالعه، بسترسازی و انجام اقدامات لازم برای بهینه‌سازی مصرف سوخت در فرآیند تولید و مصرف متمركز می‌باشد.وظیفه تهیه و تدوین معیارها، استانداردهادر حوزه های مختلف بعهده این شركت می باشد.

پیشخوان روزنامه ها