اطلاعیه دفتر سخنگوی دولت درباره اخبار مرتبط با قیمت حامل‌های انرژی

03 دی 1396
210 دفعه

دفتر سخنگوی دولت اعلام کرد: هرگونه اصلاح و تغییر قیمت، زمان و چگونگی اجرای آن تنها از طریق سخنگوی دولت و دفتر وی اطلاع رسانی و اعلام رسمی می‌شود و دیگر گفته‌ها و اخبار از منابع دیگر اعتبار ندارد.

به گزارش شانا، دفتر سخنگوی دولت اعلام کرد: در پی انتشار اخباری در باره اصلاح قیمت حامل‌های انرژی و برخی اظهارنظرهای متفاوت و مختلف در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، بدینوسیله اعلام می‌شود که اطلاع رسانی و اعلام رسمی هرگونه اصلاح و تغییر قیمت، زمان و چگونگی اجرای آن صرفا از طریق سخنگوی دولت و دفتر ایشان انجام خواهد گرفت و دیگر اظهارات و اخبار از منابع دیگر فاقد اعتبار است.

به گزارش شانا، محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت، روز چهارشنبه (۲۹ آذرماه) پس از جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره قیمت حامل‌های انرژی گفت: درباره قیمت حامل‌های انرژی هنوز عددی نهایی نشده است و در صورت جمع بندی به اطلاع ملت خواهیم رساند.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

  فعالیت شركت بهینه‌سازی مصرف سوخت بر مطالعه، بسترسازی و انجام اقدامات لازم برای بهینه‌سازی مصرف سوخت در فرآیند تولید و مصرف متمركز می‌باشد.وظیفه تهیه و تدوین معیارها، استانداردهادر حوزه های مختلف بعهده این شركت می باشد.

پیشخوان روزنامه ها