با ابلاغیه‌ای از سوی وزیر نفت سقف مبالغ حمایتی از پایان نامه‎های کارشناسی ارشد و دکتری افزایش یافت

20 خرداد 1396
718 دفعه

وزیر نفت در ابلاغیه‌ای به مدیران عامل چهار شرکت اصلی و معاون مهندسی، پژوهش و فناوری، سقف مبالغ حمایتی از پایان نامه‌های کارشناسی ارشد و دکتری را افزایش داد.


به گزارش شانا، در ابلاغیه‎ مهندس بیژن زنگنه، وزیر نفت آمده است: با توجه به بند «9» اقدامات ملی متناسب با راهبردهای کلان توسعه علم و فناوری در کشور و همچنین بند «3» اقدامات ملی متناسب با راهبرد کلان چهار نقشه جامع علمی کشور و در راستای بندهای «1» و «7» از قسمت «ث» قانون وظایف و اختیارات وزارت نفت و به منظور ایجاد ارتباط سازمان یافته و اثربخش با دانشگاه‌ها، مرکز و موسسات پژوهشی و تحقیقاتی و با هدف ارتقای کیفی حمایت از پایان نامه‌ها، مبالغ حمایتی پایان نامه‌های کارشناسی ارشد و دکتری حسب نوع و میزان هزینه مترتب مطابق جدول ذیل افزایش می یابد.

1- در صورت تصویب پیشنهاد، سقف مبلغ حمایت از انجام پایان نامه و حق السهم دانشجو، استادان راهنما، مشاور و مشاور صنعتی بر اساس جدول 1، سقف مبالغ حمایتی از پایان نامه‌های کارشناسی ارشد و دکتری تعیین می‌شود.

جدول 1- سقف مبالغ حمایتی از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری


افزایش سقف حمایتی از پایان نامه دکتری


2- اعتبار مربوط به این مصوبه همه ساله در بودجه سالانه شرکت‌ها پیش بینی و پرداخت می‌شود.
3- سالانه سقف مبالغ حمایتی به جهت تعدیل نرخ تورم، متناسب با نرخ افزایش عمومی حقوق کارکنان افزایش می‌یابد.

این ابلاغیه جایگزین ابلاغیه معاونت منابع انسانی و مدیریت به شماره 150245- 86 مورخ 1386.6.31 در خصوص حق السهم ذینفعان، مصوبه شماره 26558- 1581/115 مورخ 1386.4.31 هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران و ابلاغیه شماره 103792 مورخ 1390.3.29 تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی (استناد شده در ماده (5) حمایت مالی بند «الف» «دستورالعمل اجرایی نحوه تشویق و حمایت از پروژه‌های پایان نامه‌های کارشناسی ارشد و دکتری» به شماره ابلاغیه 221880-28/1 مورخ 1392.5.17) در خصوص مبالغ حمایت می‌شود.


این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

  فعالیت شركت بهینه‌سازی مصرف سوخت بر مطالعه، بسترسازی و انجام اقدامات لازم برای بهینه‌سازی مصرف سوخت در فرآیند تولید و مصرف متمركز می‌باشد.وظیفه تهیه و تدوین معیارها، استانداردهادر حوزه های مختلف بعهده این شركت می باشد.

پیشخوان روزنامه ها